EVA KLEINOVÁ - česká moderní pěnice

"Zpívání je můj krásný, veselý život, který otevírám všem, co mají rádi hudbu."

                                                                                                                                              Vaše Eva

BIO

Eva Kleinová je česká popová a muzikálová zpěvačka, hlasová pedagožka.

Působí jako sólistka kapely BOOM!BAND Jiřího Dvořáka. Vidět ji můžete v divadle Hybernia v muzikálech Sněhová královna, Kapka medu pro Verunku. Pravidelně se objevuje jako sólistka v pořadu TV PRIMA „Máme rádi Česko“. Je autorkou pěveckého, edukačního projektu „NašeHudba.cz“ a organizátorkou Pražského pěveckého festivalu. Vede dětský pěvecký sbor Vratislavka, je také autorkou několika celoškolních muzikálů. Zabývá se moderními, hlasovými metodami ZDRAVÉHO ZPÍVÁNÍ, které pomocí dechových a pohybových cvičení pracují s přirozeným hlasem a autentičností zpěváka.

Spolu s Felixem Slováčkem natočila pro české děti edukační verzi České státní hymny, kterou 1.září věnovali českým školám.

Spolupracovala s mnoha stálicemi české hudební scény, např Helenou Vondráčkovou, Bárou Basikovou, Karlem Gottem, Jiřím Kornem a mnoha dalšími. Znát ji můžete třeba i z Hlasu Československa. Svou první desku si sama otextovala a natočila ve spolupráci s Jiřím Škorpíkem. Píše anglické i české texty. Na její druhé desce najdete skladby od Vašo Patejdla, JIřího Škorpíka, Zdeňka Bartáka a mnoha dalších..

Projekt  NAŠE HUDBA.CZ

Projekt “Naše hudba” vznikl z myšlenky zachovat v dnešním moderním, informacemi přeplněném světě našich dětí původní českou hudbu. Prezentovat ji moderním stylem s akcentem na přirozené POHYBOVÉ ZPÍVÁNÍ.

Naše priority:

Nadšení pro hudbu

Děti milují tvořit a hrát si. Při zpívání se nejen hýbou, dýchají, zlepšují rytmus a intonaci, ale mají ze své činnosti radost a pozitivně se naladí .

Spolehlivý obsah

Metody vychází z mé mnohaleté práce s dětmi všech věkových kategorií i pěveckých úrovní. Ale i z praxe profesionální zpěvačky. Metody, které vyšly z praxe a jsou ověřeny od začátečníků, až po současné profesionální umělce.

Nástroje pro učitele

Každé dítě má šanci naučit se pracovat se svým hlasem. Nabídněte mu pohyb, chytlavou melodii a důvěru v sebe sama. Velmi brzy zjistíte, jak všestranně rozkvete.

více informací o našich aktuálních projektech naleznete zde: www.nasehudba.cz


Chcete se zúčastnit Eviných projektů?

  • Eva je organizátorkou Pražského pěveckého festivalu a edukačního projektu Našehudba.cz
  • Vyučuje hudbu a sólový zpěv na ZŠ Vratislavova, Praha 2


Using Format